DJ Marty - Martin Dokulil - ozvučení svatby, večírky, oslavy Třebíč

home_content

DJ Marty - Martin Dokulil

Dobrý den, tím že jste se ocitli na těchto stránkách, je zřejmé, že hledáte ideální řešení pro ozvučení a moderování Vaší akce. Rád bych se Vám představil a poodhalil zákulisí služeb, které poskytuji. Moderováním, hudební produkcí a prací se světelnou technikou se zabývám už mnoho let a díky tomu jsem nasbíral velké množství zkušeností a spokojených zákazníků.

Ve výběru hudebních žánrů, nemám prakticky žádné hranice. Svůj repertoár sestavuji do stylových sérií vždy podle citu a podle odezvy ze strany hostů. Výběr hudby také skládám na základě předem vyplněného dotazníku, který zajistí bezproblémový průběh Vaší akce.

Oblasti pro výběr hudby jsou velmi rozmanité. Výběr je sestaven z největších hitů od 60. let po současnost. Hudební série pobaví všechny věkové generace od teenagerů, přes rodiče až po babičky se zálibou v lidové hudbě. Jako doplněk programu svateb zařazuji vhodné soutěže, které příjemně vyplní program akce, kdy atmosféru podpoří profesionální LED světelné efekty.

Několik rad před svatbou

Svatba je naprosto jedinečný okamžik, kde se nevyplácí zbytečně riskovat skutečnost, že se akce nemusí vydařit. Zde nabízím řešení jak zbytečnému riziku předejít.
Nenechávejte vše na poslední chvíli a rezervujte si termín pro Vaši akci včas a získejte zdarma ještě další bonusy.

Na další spolupráci se těší Martin Dokulil - DJ nejen na svatby

Objednávkový formulář

Jméno
Příjmení
E-mail
Zpráva

Kontakt

DJ Marty - Martin Dokulil

MARTIN DOKULIL E-mail: info@djmarty.cz
Telefon: 722 948 812
IČ: 87650339 Evidován u MěÚ Třebíč v živnostenském rejstříku.